آموزش ارز دیجیتال,آموزش تحلیل

بررسی صفر تا صد توکن STEPN

توکن STEPN

70

بررسی صفر تا صد توکن STEPN

برنامه های بلاکچینی که در سال 2021 با رشد خیره کننده ای وارد حوزه تکنولوژی شده اند به سرعت محبوبیت بالایی را میان کاربران بلاک چین یافتند. توکن STEPN یکی از این برنامه ها می باشد که دارای جذابیت خاصی می باشد. با این بازی شما می توانید به کسب درآمد با پیاده روی برسید. در این مقاله به معرفی پروژه استپن (STEPN) و آینده STEPN خواهیم پرداخت.

 

بررسی صفر تا صد توکن STEPN

مطالب مرتبط

توکن STEPN چیست؟

چگونه بازی استپن (STEPN) را شروع کنیم؟

توکن STEPN یا بازی پیاده روی را می توان جز اولین بازی های NFT دانست که بر روی بستر گوشی موبایل قابل اجرا می باشد. در این بازی، بازیکنان می توانند با خرید و یا اجاره یک کفش که مانند یک توکن بی همتا می باشد در یک فضای طراحی شده راه بروند یا بدوند. شما می توانید با دویدن یا راه رفتن توکن GST به عنوان پاداش دریافت کنید. استپن در واقع می خواهد که شیوه و سبک زندگی شما را به شیوه ای سالم تغییر دهد.
برای شروع کار با استپن شما می بایست SOL کوین را خریداری نمایید و به کیف پول خود در فضای این بازی اضافه کنید. از این طریق شما می توانید یک کفش ورزشی را در این محیط خریداری نمایید. کفش های متفاوت دارای سطح انرژی های متفاوتی می باشند.
استپن در واقع اپلیکیشنی در حوزه GAMEFI, SOCAILFI است و به صورت وب 3 فعالیت می کند. این پلتفرم تلاش می کند که افراد را از زندگی ماشینی دور کند و در راستای سالم سازی زندگی آن ها می کوشد. پلتفرم استپن می کوشد که بتواند شما را به زندگی سالم نزدیک کند. توکن STEPN این کار را با ترکیب موضوعات سرگرم کننده، موقعیت های کسب درآمد، موضوعات اجتماعی و … انجام می دهد. شما می توانید با تلفن همراه خود چه با سیستم عامل اندروید چه با سیستم عامل ios به این محیط وارد شوید.
هدف از این برنامه
میلیون ها نفر در دنیا وجود دارند که از عدم تناسب اندام رنج می برند. اضافه وزن بی شک یکی از مشکلات اجتماعی می باشد که باعث آزار افراد بسیاری شده است. استپن در واقع از برخی عناصر اجتماعی استفاده می کند که افراد بسیاری بتوانند از طریق فناوری بلک چین درآمد کسب کنند. بنا به گفته بنیانگذاران توکن STEPN:
هنگامی که تصمیم به راه اندازی این بازی گرفتیم، گمان کردیم به این علت که پیاده روی و دویدن کار آسانی است، پس شاید بتوان آن را به روشی درآمدزا تبدیل کرد. در همین راستا توانستیم افراد زیادی را پیدا کنیم و آن ها را به سمت استفاده از این برنامه سوق دهیم.
این بازی را می توان اولین بازی NFT شمرد که بر بستر گوشی های موبایل می توان از آن استفاده کرد. همچنین می توان گفت که این بازی بر بستر سولانا ساخته شده است بازیکنان باید با یک کفش ورزشی راه بروند. هدف از این بازی الهام بخشیدن به افرادی است که به دنبال شیوه های زندگی سالم در دنیای وب 3 می باشند. این بازی همچنین موجب کمتر مصرف کردن کربن می شود و همین عامل باعث نجات سیاره زمین خواهد شد.

کسب درآمد با استپن ( توکن STEPN ) به روش انفرادی و میزان درآمد stepn

 

1 کسب درآمد با استپن ( توکن STEPN ) به روش انفرادی و میزان درآمد stepn

کسب درآمد با استپن (STEPN) میزان درآمد توکن STEPN در روش انفرادی به کفش ورزشی NFT خریداری شده بستگی دارد. کاربران با راه رفتن می توانند توکن های GST پاداش بگیرند. برای دریافت پاداش شما نیاز به انرژی دارید. انرژی هر کفش متفاوت با کفش دیگری می باشد، سطح بندی کفش ها نیز با هم تفاوت دارند و هر کفش در هر 6 ساعت می تواند تا 25 درصد شارژ شود. به صورت میانگین هر کفش معمولی که در سطح یک می باشد دارای 2 سطح انرژی در خود می باشد. به بیان ساده تر هر بازیکن که دارای کفش سطح یک می باشد می تواند در هر روز فقط یک مرتبه از کفش خود استفاده کند.
هر انرژی در این بازی 5 دقیقه زمان می برد تا مصرف شود. بازیکنان به ازای هر 5 دقیقه فعالیت و تعداد انرژی های NFT موجود در کفش هایشان می توانند پاداش دریافت کنند. جالب است بدانید که این پلتفرم تدابیری را اندیشیده است که چنان چه شخص بازیکن به صورت غیر عادی راه برود و یا موبایل خود را بر روی حیوان خانگی خود نصب نماید، برنامه می تواند آن را تشخیص دهد و هیچ توکنی را در آن زمان به کاربر اختصاص ندهد و یا از انرژی آن کم نکند.
کسب درآمد از استپن ( توکن STEPN) به روش ماراتن و روش پس زمینه
در ادامه به بررسی روش هایی برای کسب درامد از استپن (STEPN) به روش های ماراتن و پس زمینه خواهیم پرداخت:
⦁ روش ماراتن:
روش ماراتن به صورت کلی راه اندازی نشده است و همچنان در دست توسعه می باشد. شما باید برای شرکت در ماراتن از 24 ساعت قبل در فرم ماراتن ثبت نام کنید. این ماراتن ها به صورت هفتگی و ماهانه در حال برگزاری هستند. ماراتن هفتگی به صورت هفتگی برگزار می شوند و در طول هفته ادامه دارند. شما هر بار فقط می توانید در یک ماراتن شرکت کنید و مسیر 2.5 یا 5 یا 7.5 کیلومتری را پیمایش کنید.ماراتن های ماهانه نیز به صورت ماهانه برگزار می شوند و در کل ماه ادامه دارند. ماراتن های ماهانه به صورت مسیر هایی با طول 5، 10 و 15 کیلومتری برگزار می شوند.
⦁ روش پس زمینه:
روش پس زمینه نیز همچنان در حال توسعه می باشد و می توان از توکن STEPN به صورت غیر فعال در آن استفاده کرد. مادامی که بازیکن دارای یک کفش ورزشی باشد حالت پس زمینه می تواند از قسمت HEALTH گوشی فعال شود.

 

2 دریافت پاداش

کاربران برای اینکه بتوانند پاداش خود را دریافت کنند می بایست به نکاتی توجه داشته باشند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:
⦁ انرژی کافی برای دریافت پاداش
⦁ اتصال به اینترنت پرسرعت
⦁ سیگنال قوی GPS
پاداش های دریافتی به 4 فاکتوری که در ذیل بررسی می شود بستگی دارد:
⦁ نوع کفش خریداری شده: نوع کفش خریداری شده هر شخصی با دیگری متفاوت است و هر کفشی بسته به آن که دارای چه مدلی می باشد توکن های متفاوتی را به عنوان پاداش دریافت می کند.
⦁ کارایی کفش خریداری شده: بازیکن ها هر چه کفش پر کاربرد تری را خریداری کنند می توانند توکن های پاداشی بیشتری را کسب کنند.
⦁ راحتی کفش ورزشی: راحتی کفش ها باعث می شود تا کاربران بتوانند تعداد توکن های بیشتری را کسب کنند.
⦁ سرعت: چنان چه سرعت کفش به صورت بهینه باشد موجب به حداکثر رسیدن درآمد کاربران می شود.

 

بررسی کفش های توکن STEPN و قیمت کفش استپن

قیمت کفش های stepn یکی از دغدغه های بازیکنان می باشد، در ادامه به بررسی برخی از این موارد خواهیم پرداخت. کفش هایی که در بازار برنامه استپن مورد خرید و فروش قرار می گیرند دارای ویژگی های متفاوتی هستند. جالب است بدانید که هر چه کفش گران تری تهیه کنید، هزینه تعمیر آن نیز بیشتر خواهد شد. نوار استقامتی همچنین در این کفش ها وجود دارد که با توجه به میزان پیاده روی و یا دویدن بازیکن ها از عمر آن کسر می شود. بازدهی کفش ها نیز ممکن است هنگامی که دوام آن ها کم شود، دچار افت شوند.
ویژگی کفش ها از جنبه های متفاوتی مورد بررسی قرار می گیرند، به طور کلی چهار نوع کفش ورزشی وجود دارد که هر کدام از آن ها با توجه به نوع اندام افراد و یا شدت تمرین آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. کفش ها از نظر کیفیت نیز در پنج دسته تقسیم می شوند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند. همچنین شما می توانید پس از آن که به سطح های معینی رسیدید، از جواهرات خاصی نیز برای تزئین کفش هایتان استفاده کنید. 4 نوع جواهر داریم که هر کدام از آن ها بیانگر ویژگی منحصر به فردی می باشد برای مثال جواهرات قرمز بیانگر راحتی، بنفش بیانگر انعطاف پذیری، زرد بیانگر کارایی و آبی بیانگر شانس می باشد.

توکن های اهدایی

در بازی STEPN دو نوع توکن مورد استفاده قرار می گیرند و از آن ها برای پاداش دادن به بازیکنان استفاده می شود. توکن های GMT, GMS در این دسته قرار دارند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.
⦁ توکن های GST :
این دسته از توکن ها بر روی شبکه سولانا متوجه شده اند و تعداد آن ها دارای گردش نامحدود می باشد و به بازیکنانی که به صورت انفرادی در حال فعالیت و بازی هستند اهدا می شوند. این توکن ها همچنین دارای استفاده های دیگری می باشند نظیر:
⦁ بالا بردن سطح کفش ها
⦁ تعمیر کفش ها
⦁ باز کردن ویژگی جدید کفش ها
⦁ ارتقای GEM های دریافتی
⦁ تنظیم مجدد ویژگی کفش ها
⦁ توکن های GMT :
این دسته ها از توکن ها محدود می باشند و در نهایت 6 میلیارد از آن ها ساخته خواهد شد. و 30 درصد آن ها ما بین جامعه حاکمیتی بازی توزیع خواهند شد. انتشار این دسته از توکن ها در 3 سال یک مرتبه نصف خواهد شد.
شما می توانید برای خرید این توکن ها که بر بستر شبکه های بایننس اسمارت و سولانا عرضه شده اند به صرافی های معتبر کوکوین، بایننس، کوینکس و … مراجعه کنید. همچنین استفاده از این پلتفرم در ایران برای کاربران ایرانی تا کنون مشکلی ایجاد نکرده است.
بنیانگذاران توکن STEPN
این بازی در یک شرکت استرالیایی طراحی و ساخته شده است و جری هوانگ از بنیانگذاران این بازی می باشد. تجربه این شخص در زمینه توسعه بازی های مختلف بی شک ستودنی است. یوان رونگ دیگر بنیانگذار این بازی می باشد که کارآفرینی سرمایه گذار می باشد و در زمینه ارز های دیجیتال فعال است. جسیکا دوان نیز مدیر ارشد بازی STEPN می باشد که تجربه بسیاری در مدیریت عملیاتی دارد.

80%
Awesome
  • Design
منبع آموزش ارز دیجیتال
نظرات