آموزش ارز دیجیتال,آموزش تحلیل

بررسی جامع فرایند استخراج ماینر هلیوم

ماینر هلیوم

118

بررسی جامع فرایند استخراج ماینر هلیوم

ماینر هلیوم یکی از ساده ترین راه ها برای کسب ارزهای دیجیتال است. با استفاده از دستگاهی که از قبل دارید، می توانید شروع به یادگیری نحوه استخراج هلیوم کنید و بلافاصله شروع به افزودن ارزش به کیف پول ارزهای دیجیتال خود نمایید. مطمئناً، توجه به برخی از جنبه های استخراج هلیوم ضروری است، اما شما خوش شانس هستید، زیرا ما همه چیزهایی را که باید در مورد آموزش ماینر هلیوم بدانید در اینجا خلاصه کرده ایم.
با وجود تغییر صنعت به سایر پروتکل‌های سهامداری، هلیوم یکی از آن سکه‌هایی است که استخراج را به یک سرمایه‌گذاری سودآور تبدیل می‌کند. بنابراین این کاری است که می توانید از امروز شروع کنید. در واقع، برای استخراج هلیوم، نیازی به سرمایه گذاری قابل توجهی برای ارتقاء تنظیمات فعلی نیست. در عوض، می‌توانید با چیزی که از قبل دارید شروع کنید و با استفاده از سود استخراج سکه‌های هلیوم، پیش بروید.

استخراج هلیوم

1 همه چیز درباره استخراج ارز هلیوم

همه چیز درباره استخراج ارز هلیوم

Helium Coin (HNT) که در سال 2013 راه اندازی شد، به درستی به عنوان سریع ترین شبکه بی سیم غیرمتمرکز در حال رشد تعریف می شود.
واقعیت این است که هلیوم شبیه سایر ارزهای دیجیتال قابل استخراج نیست. منحصر به فرد است و دارای ویژگی های متمایزی است که نحوه

برای استخراج هلیوم، هزینه ای را باید متحمل شوید که صرفاً بهای کسب ارز دیجیتال رایگان است. چیزی که برای استخراج هلیوم نیاز دارید، یک ماینر نقطه داغ است که بسیار شبیه یک ماینر معمولی BTC عمل می کند. هزینه یک ماینر هلیوم بین 300 تا 600 دلار است که در مقایسه با ماینرهایی که برای راه اندازی یک عملیات استخراج سودآور برای بیت کوین مورد نیاز هستند، همچنان مقرون به صرفه است.
در مرحله بعد، شما باید فرکانس استخراج کننده نقطه داغ هلیوم را شناسایی کنید، که بسته به کشور شما متفاوت است:
AS-923
EN-915
NC-470
EU-868
EN-865
KR-920
بریتانیا – 864
ایالات متحده – 915

 

برای استخراج هلیوم به چه چیزی نیاز دارید؟

همه چیز به موقعیت مکانی برمی گردد. هنگام استخراج هلیوم برای سود، مطمئن شوید که راه اندازی استخراج شما در محدوده ماینر دیگری قرار دارد. فاصله توصیه شده حداقل 300 تا 350 متر است. از همان ابتدا، به نظر نمی رسد این چیزی باشد که به شدت بر مقدار HNT شما تأثیر بگذارد. اما یک ماینر بدون این می تواند درآمد بسیار کمتری داشته باشد.
در عین حال، به یک ماینر هلیوم نیاز خواهید داشت. انتخاب یک ماینر به عوامل مختلفی از جمله بودجه و اهداف مدیریت انرژی بستگی دارد. در اینجا دو ماینر وجود دارد که باید آنها را جدی بگیرید:

 

Bobcat Hotspot Miner

ماینر bobcat hotspot ماینر مورد علاقه در میان افرادی که به استخراج رمزگذاری هلیوم می پردازند، به عنوان بهترین استخراج کننده تست پوشش و یکی از قوی ترین آنتن های 4dBi در بازار شناخته می شود.
ماینر بابکت هات اسپات یک سیگنال قوی را ارسال می کند و آن را در مسافت بیشتری ارسال می کند. گفته می شود که ماینر بابکت هات اسپات می تواند سیگنالی را تا برد 10 مایلی ارسال کند. علاوه بر این، Minder ظرفیت ذخیره سازی تا 64 گیگابایت را ارائه می دهد.

ماینر نقطه داغ نبرا

مدل Nebra یک گزینه عالی برای کسانی که فضای کافی برای راه اندازی یک ماینر hotspot در فضای باز دارند، گزینه عالی دیگری برای استخراج سکه های HNT است. ارزش پیشنهادی ماینر Nebra Hotspot این واقعیت است که دو رویکرد برای استخراج هلیوم به مالک ارائه می دهد، یعنی مونتاژ داخلی و خارجی. این دو گزینه متفاوت طراحی شده اند و مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهند.
استخراج کننده هات اسپات در فضای باز Nebra ویژگی های بهتر و قابلیت های عالی تری را ارائه می دهد. فقط باید ماینر را در همه جا نصب کنید و می توانید سیگنال ها را از نقاط دسترسی مجاور جمع آوری کنید. این دستگاه دارای یک آنتن 3dBi ساخته شده از فایبرگلاس و همچنین آنتن داخلی ساخته شده در یک محفظه پلاستیکی است. با گزینه outdoor، برای اتصال به اینترنت به یک کارت پوشش mini 4G نیاز دارید.

استخراج کننده هات پات بی سیم Rake

یک گزینه مقرون به صرفه، استخراج کننده هات اسپات Rakewireless از این دو قدرت کمتری دارد، اما هنوز هم برای زمانی که می خواهید روش استخراج هلیوم را اعمال کنید، یک ماینر توانمند است. علاوه بر این، ماینر هات اسپات بی سیم به یک آنتن 2.8 dBi و ظرفیت ذخیره سازی تا 32 گیگابایت مجهز شده است.

چقدر طول می کشد تا هلیوم استخراج شود؟

میانگین زمان تولید HNT از ماینینگ حدود 48 ساعت است، اما این تنها در مورد ریگ های استخراج قدرتمند صدق می کند. همه عوامل دیگر در نظر گرفته شده است. قدرت استخراج کننده هات اسپات یک ویژگی کلیدی است که تعیین می کند چه مدت می تواند هلیوم استخراج کند. به خاطر داشته باشید که استخراج یک رقابت است و همه افراد در شبکه برای تکمیل فرآیند با هم رقابت می کنند.

  زمان  لازم برای استخراج هلیوم ؟

این بدان معناست که تنها یک ماینر می تواند پاداش استخراج موفق هلیوم را در هر لحظه دریافت کند. از آنجایی که به طور بالقوه صدها هزار استخراج کننده هلیوم در حال حاضر به شبکه متصل هستند، شانس دریافت پاداش خود متوسط ​​است اما به طور قابل توجهی بهتر از مورد BTC است. در پایان روز، شما می توانید به اندازه کافی درآمد کسب کنید تا سرمایه خود را در کمترین زمان جبران کنید.

80%
Awesome
  • Design
منبع آموزش ارز دیجیتال
نظرات